Sektör de pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori, ömür boyu ayar, TSE ve kalite garantisi veriyor. Tüm ürünlerini beş kez ayar testinden geçiren ve lazer kaynak gibi pek çok yeni üretim teknolojisinin Türkiye`deki ilk kullanıcısı olan Favori, takılarında teknik arıza çıkarsa ücretsiz tamir hizmeti sunuyor.

Misyonumuz
Arzu ve heyecanla çalışarak, başta kadınlar olmak üzere tüm insanların kendilerini daha huzurlu ve mutlu hissetmelerini sağlayacak üstün kaliteli ürünler geliştirmek. Çalıştığı ülke ve toplumlarda sosyal vatandaşlık bilinci ile faaliyet göstererek ilişkide bulunduğu her grup ile karşılıklı yararı gözeterek işbirliği yapmak, sektörünün ve ülkesinin gelişmesine katkı yapmak.

Vizyonumuz
Konusunda lider, bilimci, akılcı, değişimci, mükemmeliyetçi, en müşteri odaklı bir dünya şirketi olmak.

Amacımız
Kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar tasarlamak ve üretmek. Toptancı ve perakendeci müşterilerimize, işlerini daha hızlı geliştirmeleri için, kolay beğenilen, hızlı satılan, garantili ürünler ve üstün hizmetler sunmak.